Dugnad på kirkegården
Det er tid for å rake og pynte opp etter vinteren. Møt opp for å gjøre kirkegårdene pene og ha en sosial og hyggelig stund.
Hageredskaper Bildet er tatt av Davie Bicker fra Pixabay
Finner du ikke din menighet? Det fylles på med flere når dato og klokkeslett blir klart.
23.april kl 17.00 - Ullerål og Haug menighet - Haug kirkegård - Ta gjerne med hageredskaper. Etter dugnaden samles vi i Kirkestua til en hyggelig prat over en kaffekopp og en kakebit.
5.mai kl 17.00 - Lunder kirkegård - Ta med egen rive hvis du har. Det blir kaffe og kake i Menighetshuset etter dugnaden.
5.mai kl 17.00 - Veme kirkegård - Ta gjerne med rive, trillebår, kantklipper etc. Det blir servering av kaffe og kaker til alle som kommer.
7.mai kl 17.00 - Norderhov kirkegård - Ta gjerne med rive eller andre hageredskaper. Møt opp slik at vi sammen kan gjøre kirkegården i stand til feiring av nasjonaldagen. Vi avslutter dugnaden med kaffe og kaker i Kirkestua.
28. mai kl. 17.00 - Ringkollkapellet. Det blir vask og renhold innendørs, maling utendørs og diverse. Servering av pølser, brus og kaffe. Alle er velkommen til å bidra!
Tilbake